logo
Meniny na web
Dorast - Aktuálne výsledky, ročník 2022/2023
Výsledky zápasov
Kolo Dátum Súper Výsledok
1 06.08.2022 FAM Poprad - 1. MFK Kežmarok 8:1
2 13.08.2022 TJ Spartak Bystrany - FAM Poprad 1:3
3 20.08.2022 FAM Poprad - OŠK Spišský Štvrtok 7:1
4 27.08.2022 FAM Poprad - MŠK Spišské Podhradie 3:2
5 03.09.2022 OTJ Jamník - FAM Poprad 0:2
6 10.09.2022 FAM Poprad - ŠK Harichovce 5:0
7 17.09.2022 TJ Tatran Ľubica - FAM Poprad 2:1
8 24.09.2022 FAM Poprad - TJ Slovan Smižany 7:2
9 01.10.2022 TJ Družstevník Odorín - FAM Poprad 0:0
10 08.10.2022 FAM Poprad - TJ Dunajec Spišská Stará Ves 20:0
11 15.10.2022 FK POKROK SEZ Krompachy - FAM Poprad 1:5
12 22.10.2022 FK 05 Levoča - FAM Poprad 0:2
13 29.10.2022 OFK 1934 Spišské Bystré - FAM Poprad 0:0
14 05.11.2022 1. MFK Kežmarok - FAM Poprad 0:1
15 01.04.2023 FAM Poprad - TJ Spartak Bystrany  
16 08.04.2023 OŠK Spišský Štvrtok - FAM Poprad  
17 15.04.2023 MŠK Spišské Podhradie - FAM Poprad  
18 22.04.2023 FAM Poprad - OTJ Jamník  
19 29.04.2023 ŠK Harichovce - FAM Poprad  
20 06.05.2023 FAM Poprad - TJ Tatran Ľubica  
21 13.05.2023 TJ Slovan Smižany - FAM Poprad  
22 20.05.2023 FAM Poprad - TJ Družstevník Odorín  
23 27.05.2023 TJ Dunajec Spišská Stará Ves - FAM Poprad  
24 03.06.2023 FAM Poprad - FK POKROK SEZ Krompachy  
25 10.06.2023 FK 05 Levoča - FAM Poprad  
26 17.06.2022 FAM Poprad - OFK 1934 Spišské Bystré  

Aktuálne kolo:    14. kolo    05.11.2022
Odorín Smižany 2:4
Kežmarok FAM Poprad 0:1
Levoča Jamník 3:3
Spišský Štvrtok Bystrany 12:1
Spišské Bystré Spišské Podhradie 0:6
Spišská Stará Ves Ľubica 1:0
Krompachy Harichovce 1:1
Dorast
Tabuľka dorast
Tabuľka
Tabuľka dorast
Po jednotlivých kolách
Po kolách dorast
W - výhra, D - remíza, L - prehra
Strelci
Strelec 1   3   5   7   9   11   13   15   17   19   21   23   25    
MARKÓČI Filip 1           1 3   3 1                               9
LIŠKA Matúš 1   2     3   1   1                                 8
PAMULA Patrik 1   2   1     1   2 1                               8
MADŽO Adam   1       1   2   1   1   1                         7
RUČKA Richard   1 1             3 1                               6
VALČÁK Marek 1                 4   1                             6
DIETRICH Boris   1   2           1 1                               5
RUSNAČKO Peter 2     1                                             3
ŠEVC Matej                   3                                 3
LIŠKA  Alex     1   1           1                               3
KLEIN Miroslav 1   1                                               2
PÁLENÍK Filip                   1                                 1
AOUJI Amine                   1                                 1
Vlastný 1         1                                         2
Góly 7 3 7 3 2 4 1 7 0 20 5 2 0 1                         62
Spolu 8 3 7 3 2 5 1 7 0 20 5 2 0 1                         64
1. kolo    06.08.2022
FAM Poprad Kežmarok 8:1
Bystrany Spišský Štvrtok 1:1
Spišské Podhradie Spišské Bystré 2:1
Jamník Levoča 0:3
Harichovce Krompachy 2:1
Ľubica Spišská Stará Ves 6:0
Smižany Odorín 1:3
2. kolo    13.08.2022
Levoča Harichovce 1:4
Bystrany FAM Poprad 1:3
Kežmarok Spišské Podhradie 0:8
Spišské Bystré Jamník 4:1
Spišský Štvrtok Odorín 1:2
Spišská Stará Ves Smižany 3:2
Krompachy Ľubica 1:5
3.kolo    20.08.2022
FAM Poprad Spišský Štvrtok 7:1
Odorín Spišská Stará Ves 2:1
Spišské Podhradie Bystrany 4:1
Jamník Kežmarok 5:1
Spišské Bystré Harichovce 1:5
Ľubica Levoča 0:1
Smižany Krompachy 2:4
4.kolo   27.08.2022
FAM Poprad Spišské Podhradie 3:2
Bystrany Jamník 3:1
Levoča Smižany 3:2
Spišský Štvrtok Spišská Stará Ves 3:0
Kežmarok Harichovce 1:7
Spišské Bystré Ľubica 3:3
Krompachy Odorín 3:1
5.kolo   03.09.2022
Odorín Levoča 3:2
Ľubica Kežmarok 9:0
Jamník FAM Poprad 0:2
Spišské Podhradie Spišský Štvrtok 4:0
Harichovce Bystrany 2:1
Smižany Spišské Bystré 1:3
Spišská Stará Ves Krompachy 0:0
6.kolo   10.09.2022
FAM Poprad Harichovce 5:0
Levoča Spišská Stará Ves 8:1
Spišský Štvrtok Krompachy 1:1
Bystrany Ľubica 2:0
Kežmarok Smižany 0:4
Spišské Bystré Odorín 0:2
Spišské Podhradie Jamník 3:1
7.kolo   17.09.2022
Odorín Kežmarok 6:0
Jamník Spišský Štvrtok 4:6
Smižany Bystrany 0:4
Spišská Stará Ves Spišské Bystré 4:4
Ľubica FAM Poprad 2:1
Harichovce Spišské Podhradie 3:3
Krompachy Levoča 1:0
8.kolo   24.09.2022
FAM Poprad Smižany 7:2
Spišský Štvrtok Levoča 5:4
Spišské Bystré Krompachy 3:3
Bystrany Odorín 0:3 K
Kežmarok Spišská Stará Ves 1:2
Jamník Harichovce 1:5
Spišské Podhradie Ľubica 3:0
9.kolo   01.10.2022
Odorín FAM Poprad 0:0
Spišská Stará Ves Bystrany 1:1
Levoča Spišské Bystré 4:2
Smižany Spišské Podhradie 1:1
Ľubica Jamník 4:1
Harichovce Spišský Štvrtok 1:4
Krompachy Kežmarok 2:1
10.kolo   08.10.2022
FAM Poprad Spišská Stará Ves 20:0
Harichovce Ľubica 1:1
Kežmarok Levoča 1:2
Spišský Štvrtok Spišské Bystré 2:3
Odorín Spišské Podhradie 1:0
Bystrany Krompachy 0:2
Jamník Smižany 2:3
11.kolo   15.10.2022
Odorín Jamník 1:1
Spišské Bystré Kežmarok 4:3
Levoča Bystrany 2:0
Smižany Harichovce 3:2
Spišská Stará Ves Spišské Podhradie 2:4
Ľubica Spišský Štvrtok 1:1
Krompachy FAM Poprad 1:5
12.kolo   22.10.2022
Levoča FAM Poprad 0:2
Bystrany Spišské Bystré 1:4
Spišský Štvrtok Kežmarok 2:0
Spišské Podhradie Krompachy 10:0
Jamník Spišská Stará Ves 4:1
Ľubica Smižany 1:0
Harichovce Odorín 0:2
13.kolo   29.10.2022
Odorín Ľubica 1:2
Kežmarok Bystrany 0:3
Spišské Bystré FAM Poprad 0:0
Smižany Spišský Štvrtok 2:3
Spišská Stará Ves Harichovce 0:2
Levoča Spišské Podhradie 1:0
Krompachy Jamník 1:2
14.kolo   05.11.2022
Odorín Smižany 17.11.
Kežmarok FAM Poprad 0:1
Levoča Jamník 3:3
Spišský Štvrtok Bystrany 12:1
Spišské Bystré Spišské Podhradie 0:6
Spišská Stará Ves Ľubica 1:0
Krompachy Harichovce 1:1
15.kolo   01.04.2023
Harichovce Levoča  
Smižany Spišská Stará Ves  
Spišské Podhradie Kežmarok  
Odorín Spišký Štvrtok  
Ľubica Krompachy  
Jamník Spišské Bystré  
FAM Poprad Bystrany  
16.kolo   08.04.2023
Krompachy Smižany  
Harichovce Spišské Bystré  
Bystrany Spišské Podhradie  
Kežmarok Jamník  
Levoča Ľubica  
Spišský Štvrtok FAM Poprad  
Spišská Stará Ves Odorín  
17.kolo 15.04.2023
Harichovce Kežmarok  
Spišská Stará Ves Spišský Štvrtok  
Odorín Krompachy  
Spišské Podhradie FAM Poprad  
Smižany Levoča  
Jamník Bystrany  
Ľubica Spišské Bystré  
18.kolo   22.04.2023
Spišské Bystré Smižany  
Bystrany Harichovce  
Kežmarok Ľubica  
Levoča Odorín  
Krompachy Spišská Stará Ves  
FAM Poprad Jamník  
Spišský Štvrtok Spišské Podhradie  
19.kolo   29.04.2023
Jamník Spišské Podhradie  
Krompachy Spišský Štvrtok  
Odorín Spišské Bystré  
Spišská Stará Ves Levoča  
Smižany Kežmarok  
Ľubica Bystrany  
Harichovce FAM Poprad  
20.kolo   06.05.2023
Levoča Krompachy  
Kežmarok Odorín  
Spišské Bystré Spišská Stará Ves  
Spišské Podhradie Harichovce  
Bystrany Smižany  
Spišský Štvrtok Jamník  
FAM Poprad Ľubica  
21.kolo   13.05.2023
Spišská Stará Ves Kežmarok  
Levoča Spišský Štvrtok  
Krompachy Spišské Bystré  
Smižany FAM Poprad  
Odorín Bystrany  
Harichovce Jamník  
Ľubica Spišské Podhradie  
22.kolo   20.05.2023
Jamník Ľubica  
Spišské Bystré Levoča  
Bystrany Spišská Stará Ves  
Kežmarok Krompachy  
Spišské Podhradie Smižany  
Spišský Štvrtok Harichovce  
FAM Poprad Odorín  
23.kolo   27.05.2023
Odorín Spišské Podhradie  
Krompachy Bystrany  
Spišská Stará Ves FAM Poprad  
Ľubica Harichovce  
Smižany Jamník  
Spišské Bystré Spišský Štvrtok  
Levoča Kežmarok  
24.kolo   03.06.2023
Spišské Podhradie Spišská Stará Ves  
Kežmarok Spišské Bystré  
Harichovce Smižany  
FAM Poprad Krompachy  
Spišský Štvrtok Ľubica  
Jamník Odorín  
Bystrany Levoča  
25.kolo   10.06.2023
Spišské Bystré Bystrany  
Smižany Ľubica  
Spišská Stará Ves Jamník  
Odorín Harichovce  
Kežmarok Spišský Štvrtok  
FAM Poprad Levoča  
Krompachy Spišské Podhradie  
26.kolo   17.06.2023
FAM Poprad Spišské Bystré  
Ľubica Odorín  
Spišský Štvrtok Smižany  
Jamník Krompachy  
Bystrany Kežmarok  
Harichovce Spišská Stará Ves  
Spišské Podhradie Levoča