logo
07.02.2016 Levoča
...
Starší a mladší žiaci na turnaji v Levoči skončili na 2. mieste.

Starší a mladší žiaci skončili na turnaji v Levoči zhodne na 2. mieste. Mladších žiakov od víťazstva delilo iba horšie skóre.
Turnaja sa zúčastnili starší a mladší žiaci z blízkeho regiónu.  V oboch kategóriách   hral počet hráčov na hracej ploche 1 + 4. Zápas   SŽ trval  1 x 30 minút a zápas  MŽ  1x 25 minút. Hralo sa systémom každý s každým.
V kategórii mladších žiakov potvrdili domáci chlapci dlhodobo dobrú športovú formu a až na zápas s našimi chlapcami na turnaji  dominovali.
V kategórii starších žiakov bol turnaj  vyrovnaný. V dramatickom turnaji naši chlapci  za pomoci „legionárov“  nakoniec skončili na peknom 2. mieste.

0b

Najlepší hráč turnaja:  Alex ADAMČÍK (FAM Poprad)

Vyjadrenie trénera Mž:
Na turnaji v Levoči sme odohrali kvalitne zápasy. Chlapci neprehrali ani jeden zápas, ale o skóre sme skončili na peknom druhom mieste.
Tréner: Ilavsky