04.12.2011 Krakow
...
04.12.2011 Krakow "Mikulášsky turnaj"
FAM Poprad na turnaji v Krakove opäť víťazne.

Na pozvanie Klubu Sportowy „Albertus” Kraków sme sa zúčastnili halového futbalového turnaja  "Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Dyrektora XXX LO"
Na turnaji sa zúčastnilo 12 mužstiev, ktoré boli rozdelené do troch skupín.
Prvé dve mužstvá po základnej časti postúpili do finálovej skupiny, kde sa hralo o 1. – 6. miesto a posledné dve mužstvá hrali o 7. – 12. miesto.
Turnaj sa hral  vo veľkej multifunkčnej nafukovacej hale na umelej tráve a o umiestnenie na  7. – 12. mieste v telocvični školy Albertus Krakov.
Zápasy trvali 12 minút a počet hráčov na hracej ploche bol 1 + 6.
Na prvý zápas sme nastúpili hneď po príchode do Krakova proti kvalitnému mužstvu Gornik Libiaž. Zápas sme mohli prehrať, no paradoxne v posledných sekundách po brvne  a následnej nepresnej dorážke sme mohli aj vyhrať. Bol to jediný zápas na turnaji, ktorý sme nemali pod kontrolou. Zápas skončil bez gólov. Do konca turnaja sme už hrali dobre a chlapci si s chuťou zahrali a turnaj si užívali. Výsledkom našej hry bolo tesné, ale predsa opäť víťazné umiestnenie.
Dostali sme aj individuálne ocenenia. Najlepším strelcom súťaže na pokutové kopy sa stal Tomáš Rigo.
Najlepším hráčom nášho mužstva bol vyhodnotený Dominik Maliňák a najlepším obrancom celého turnaja sa stal Dávid Maliňák.
FAM Poprad na turnaji reprezentovali:
Matej BARAN, Marek REČIČÁR, Samuel VÝROSTEK, Marek LUŠČÍK, Dominik MALIŇÁK, Dávid MALIŇÁK, Tomáš RIGO, Jozef PAVLOVIČ, Milan MOLNÁR, Róbert NEUPAUER, Peter PUCHALA, Dominik KLEIN.

0b

Do finálovej časti o 1. – 6. miesto postupovali prvý dvaja z každej skupiny, ostatné mužstvá hrali o 7.- 12. miesto. Výsledky zo skupiny sa preniesli do ďaľšej skupinovej fázy.

Tréner Molnár:
Kým pred 3 týždňami sme pri víťazstve na turnaji "BRONOVIANKA CUP" mali veľké športové šťastie, teraz sme turnaj vyhrali našou kvalitnou a zodpovednou hrou. Je radosť viesť tak futbal milujúcich  chlapcov. Všetci chlapci hrali dobre a čo ma teší, hlavne si turnaj užívali. Poďakovanie patrí aj nášmu FAN klubu rodičov, ktorí nás hlasite počas celého turnaja povzbudzovali.
O týždeň sa predstavíme na turnaji v Košiciach.