logo
01.12.2012 Nowy Sacz
...

OLDBOYS FAM Poprad na turnaji v Nowom Saczi
Dňa 01.12.2012 sa futbalisti „OLD BOYS“ FAM Poprad zúčastnili na medzinárodnom halovom turnaji „OLD BOYS“ v Nowom Saczi, kde sa konal už VII. ročník tohto turnaja. Za účasti popredným mužstiev v tejto kategórií, hráči nad 35 rokov, sa mužstvo FAM Poprad nestratilo a skončilo na peknom 7. mieste zo 16 mužstiev.
V skupine podalo mužstvo najlepší výkon, kde skupinu vyhralo so skóre 8:0!
Hralo sa v štyroch skupinách  a z každej skupiny postupovali prvý dvaja, kde už sme nezopakovali výkony zo skupiny a prehrali sme dva zápasy, ktoré rozhodli o osude a v nekonečnom dôsledku aj boj o umiestnené, kde sme nakoniec hrali o 7.-8. miesto na turnaji, ktoré sme vyhrali. Cieľom tejto futbalovej akcie bolo nielen upevnenie, ale aj ďalší rozvoj vzájomných vzťahov medzi týmito Old Boys kolektívami, ktoré spoločne vždy uvítajú uskutočnenie takýchto populárnych turnajov pre futbalových veteránov.

Limanowa – Wieliczka  0:1
Mužstvo „Amphory“ sa nedostavilo na turnaj, tak usporiadatelia im kontumovali výsledky.

Nowy Targ –Gorlice 2:1
Mužstvo „Gorce“ sa nedostavilo na turnaj, tak usporiadatelia im kontumovali výsledky.